Rimorkjo ne shitje

Numri i shpalljes: 45008 | Postuar në: 11.04.2017, 16:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Trailer - Rimorkjo

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes rimorkjon per shperndarjen dhe bartjen e kabllove te tensionit te lart dhe atij te ulet , eshte ne gjendje shume te mir te punes si dhe eshte shume pak i perdorur , arysaj e shitjes eshte sepse nuk me hyn ne pune me

 Burim     Burim

Dërgo E-mail

 Emont / Istog >(Ndërmarrje)