ofroj karrika dhe tavolina te plastikes ne sherbim

Numri i shpalljes: 45 | Postuar në: 12.08.2012, 17:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


ofroj tenda karrika dhe tavolina plastike me qira per dasma dhe ndeja te ndryshme transporti gratis

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 driton