Shitet urgjent parcella 045277756

Numri i shpalljes: 44991 | Postuar në: 10.04.2017, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 457

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 2.700 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet toka prej 45.7 ari Prizren ne rrugen per fshatin turistik Naahec . Parcella mund te ndahet edhe ne dy pjese nga 22.5 ari.. Posedon dokumenta te rregullta , ka rrugen dhe sistemin e ujitjes. Eshte 20 metra nga rruga kryesore.
Toka shitet urgjent per nevoja familjare..
Kontakt ne 049 277756 ose viber +37744277756.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Isa