Playstation 3

Numri i shpalljes: 44982 | Postuar në: 09.04.2017, 21:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 160 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet ne gjendje te shkelqyeshme, shume pak i perdorur, me shume lojera, me chip, 2 joystick wireless, qmimi i volitshem

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 ...........