Vello

Numri i shpalljes: 44977 | Postuar në: 09.04.2017, 13:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: S

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Jepet me qira ose shitet velloja dy pjesesh. Çmimi sipas marreveshjes. Per me shume informata ne nr. e tel. 044731115

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Teuta