Pantolla per shtatzena

Numri i shpalljes: 44975 | Postuar në: 09.04.2017, 12:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje dhe shtesa për gratë shtatzëna / M

Lloji i shpalljes: Shitet


Pantolla

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Hajrije