KERKOJ PUNTORE FEMER PER PASTRIM TE SHTEPIS

Numri i shpalljes: 44971 | Postuar në: 09.04.2017, 07:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


KERKOJ NJE PUNTORE FEMER PER PASTRIMIN E SHTEPIS ME ORAR TE RREGULLT GJASHT DIT NE JAV NGA E HONJA DERI TE SHTUNEN DHE TET OR NE DITE NGA ORA DHJET PARA DITE DERI NEORA 18 PAS DITE DHE MA PAG MUJORE MUNDESISHTE KANDIDATJA TA JET NGA PRISHTINA DHE TE JET MBI 30VJEQARE

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 PASTRIM