AGENCY HOME VIP SHET BANES ne Pejë 94m2 Kati -1- vetem 49mi

Numri i shpalljes: 44965 | Postuar në: 08.04.2017, 14:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 94

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 49.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


AGENCY HOME VIP SHET BANES ne Pejë 94m2 Kati -1-
vetem 49mij Euro urgjentisht me super super qmimë
Shesim Banesë prej 94m2 ne katin 1
Shesim Banesen qe nodhet ne pejë te ish hotel dyponi te Hekurudha apo tani me banesat e shales.
Shesim Banesen ndertim i ri dhe banes te re komplet .
Shesim Banesen me nje cilsi e sdandarte evropjane
B A N E S A 94m2 KATI-1 ka ket reditje
-2 DHOMA GJUMI
-1 SALLON ME KUZHIN
-1 BANJO ,WC.
-1 KORIDOR
-1 TERAS ( ballkon ) shum të madhë
-1 SHPAJZ
-Andaj ju qe qeshironi nje super banes ne katine Par.
mos hezitoni Banesa nodhet ne nje pozicjon fenomenal ku ka afer te gjitha gjerat elemitare per jet
Stacioni i Autobusëve , Stacioni hekurudhor, shkolla fillore shklla e mesme teknike, marketet ETC, ITREX, GORENJE, etj
- Andaj ju qe doni ta keni ne posedim nje Banes prej 94m2 ne katin e par te cilesis shum te lart dhe ne vendin kyq të qytetit ejani e shikoni dhe binduni dhe vet ju mir presim . qmimi i pa diskutushem shitet ne menyr Urgjente ,
--------- A G E N C Y H O M E V I P -----------------------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Ornela Gashi.5811
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

 Pejë     Pejë 30030

Dërgo E-mail

 AGENCY HOME VIP