Iphone 6s i ardhur nga ch

Numri i shpalljes: 44960 | Postuar në: 08.04.2017, 09:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: 6s

Çmimi: 360 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Iphone 6s i ardhur nga ch
Gjendja shum e mir

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Egzon