Fuçi-vozë te drurit

Numri i shpalljes: 44950 | Postuar në: 07.04.2017, 13:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Veprimtari zanati

Lloji i shpalljes: Shitet


Prodhojme fuçi-voze te drurit per verë dhe raki. Prodhimet tona jane nga druri i bungut-lisit dhe jane me madhesi-vellime prej 10 20 30 50 100 200 300 dhe 500 lit
Poashtu prodhojme edhe tavolina dhe karrika me motivacione te vozeve te drurit qe jane te dedikuara si per familje ashtu edhe per kafiteri e restorante

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Aliriza Hasku