Mall me shumic shum lir

Numri i shpalljes: 44947 | Postuar në: 07.04.2017, 10:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: L

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 1 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim mall me shumice shum lir nga 3 euro 2 dhe 1 euro, cdo gje e re, malli eshte cilesor. Likuidim total

 Pejë     Pejë 30000

 Butik