Printer-Skaner

Numri i shpalljes: 44942 | Postuar në: 06.04.2017, 21:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Printer dhe skaner. Eshte shume pak i perdorur. Ka edhe Cd per te instalu ne kompjuterin ose laptopin tuaj. Eshte i kompletuar me kabllot perkatese.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Astrit Mahmuti