Shitet samsung galaxy s6 ege

Numri i shpalljes: 44938 | Postuar në: 22.05.2017, 18:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Shtesa për telefona celularë / Dekorime, Maskë për celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Samsung galaxi s6 ege i perdorur vetem 30 dit i ri i bler ne gjermani me dokument info ne viber

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Arsim