Rafta per lokal

Numri i shpalljes: 44936 | Postuar në: 06.04.2017, 17:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten raftat 300€ jan te perdorur 2muj ne gjendje te rregullt per me shum informata kontaktoni ne numrin 044-541-435

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Eduard Beqaj