lop mshtjerra

Numri i shpalljes: 44926 | Postuar në: 05.04.2017, 21:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten 1 lop dhe 3 mshtjerra raca semental e paster per qmime mundeni me kontaktu 045222600
viber +37745614510

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 labinot