Shes Ose Ndrroj Body dome ;)

Numri i shpalljes: 44925 | Postuar në: 05.04.2017, 20:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Argëtim, Sport dhe Rekreacion

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes ose ndrroj me cdo gje qe me konvenon Body dome per te ushtruar ne shtepin tuaj , sherben per te forcuar apo zhvilluar trupin tuaj eshte per te gjitha pjeset e trupit , po ashtu edhe per humbjen e PESHES ! varet sipas programit qe e beni na kontaktoni per me shume info . BODY DOME VJEN ME TE GJITHA PJESET SHTES !

Cmimi i volitshem ..
NA KONTAKTONI:

Viber +37744530072
Tel 044 530 072

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Hajdin