Shitet Lokali në lagjen Dardania

Numri i shpalljes: 44918 | Postuar në: 05.04.2017, 10:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 30

Kati: 0

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 50.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet lokali në Dardani, afër stacionit të autobusëve. Lokali pêr momentin funksionon si minimarket dhe është I dhënë me qera. Lokali gjendet në një vend mjaft frekuentues. Lokali shitet ose ndërrohet me banesë. Të interesuarit të lajmërohen në këta numra të telefonit: 049111345 dhe 044265668

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 bekim