Shitet Lokali me mundësi për t'u bërë 2 kat

Numri i shpalljes: 44909 | Postuar në: 05.04.2017, 02:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 35

Kati: 1

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 84.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Lokali në pjesën ballore ka hapsirë për reklamë, në dy anët ka qasje në hyrjet e Qendrës Tregtare. Është në pjesën ku ka frkuentim dhe mund të shërbejë për lloje të ndryshme të bizneseve. Oferda diskutohet edhe me ndërrim me ndo një banesë. Lokali është në lagjën Bregu i Diellit, rr.Hyzri Talla, Qendra Tregtare, kati 1, Nr.17 049/478-883 apo 045/558-097

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 Pleurati