shitet urgjent toka

Numri i shpalljes: 44903 | Postuar në: 04.04.2017, 19:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 100

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 300.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet toka urgjent , me siperfaqe prej 1h ne fsh.Babush te muhagjerve komuna Lipjan.Toka eshte e pershtatshme per biznes,: pompa te derivateve,restaurante..
Toka eshte zone industriale dhe eshte 100m nga rrethi i autostrades Prishtine-Shkup.Shitet urgjent , çmimi sipas marrveshjes.
nr telit: +377 44 705 514

 Ferizaj     Ferizaj 70000

 Idriz