Kerkojme Punetore

Numri i shpalljes: 44897 | Postuar në: 04.04.2017, 18:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për flokë

Lloji i shpalljes: Shitet


Salloni "NewStyle" qe gjendet ne Prishtine perballe Xhamise se Madhe ofron mundesi punesimi per 2 frizere qe njohin mire kete zanat

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ardit Delijaj