PLUG

Numri i shpalljes: 44895 | Postuar në: 04.04.2017, 16:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i shpalljes: Shitet


CENA PO DOGOVORU

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 Aleksandar Nicic