Dallama

Numri i shpalljes: 44890 | Postuar në: 04.04.2017, 15:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Dallamen me nje qmim te arsyeshem ende e pa perfunduar e gjitha pun dore.

 Prishtinë     Prishtinë 10090

Dërgo E-mail

 Adelina