7 ARSYE PERSE BIZNESIT TUAJ I DUHET NJE UEB FAQE

Numri i shpalljes: 44889 | Postuar në: 04.04.2017, 15:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 149 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbimet e internetit / Web dizajn

Lloji i shpalljes: Shitet


7 ARSYE PERSE BIZNESIT TUAJ I DUHET NJE UEB FAQE

Si shume pronare te bizneseve te vogla, mesme ose te medha, ju mund te mendoni se biznesi juaj nuk mund te perfitoje nga te paturit e nje faqeje interneti. Ose nje faqe interneti nuk eshte brenda buxhetit tuaj.

Apo ndoshta ju mendoni se per shkak se ju nuk e perdorni shume shpesh kompjuterin, atehere edhe klientet tuaj nuk e perdorin.

Por keto jan vetem keqkuptime. Keto 7 arsye tregojne pse kompania juaj ka nevoje per nje faqe interneti profesionale, pa marre parasysh madhesine e biznesit tuaj.

1. Biznesi juaj do te krijoje me shume besueshmeri
Sot, gjithnje e me shume konsumatore perdorin internetin per te kerkuar produktet apo sherbimet qe ju nevojiten. Biznesi juaj do te fitoje kredibilitet duke pasur nje faqe interneti.

Pa nje faqe interneti, klientet potencial do te shkojne tek konkurentet tuaj qe kane nje faqe interneti.

2. Nje faqe interneti do tju kursej para
Si pronar i nje biznesi ju ndoshta mendoni se ju nuk mund te perballoni nje faqe interneti profesionale, por fakti eshte se ju nuk mund te perballoni mos ta keni nje te tille.

3. Do ju mundesoje te mbani klientet tuaj te informuar
Mendoni sikur faqja juaj web eshte nje broshure ose katalog online. Eshte shume me e shpejte dhe e thjeshte qe te perditesohet informacioni rreth produkteve dhe sherbimeve tuaja ne nje faqe webi sesa ne print.

4. Me shume kliente
Nuk ka rendesi nese ju ofroni produkte apo sherbime, faqja juaj e internetit do te siguroje nje vend alternativ per ti shitur ato.

5. Gijthmone i aksesueshem
Nje faqe interneti eshte ne dispozicion edhe per klientet e rregullt dhe per ato potencial. Duke i ofruar atyre nje mundesi me te lehte informimi 24 ore ne 24 cdo dite te vitit, edhe kur zyrat apo dyqani juaj mund te jete i mbyllur.

6. Nje faqe interneti ju kursen kohe
Dhenia e informacionit per klientet tuaj harxhon kohe, qofte kjo ne telefon, balle per balle, ne nje broshure apo me email.
Me nje katalog online ju mund te jipni me shume informacion ne lidhje me produktet dhe sherbimet tuaja.

7. Ofron nje medium ku mund te shfaqni punen tuaj
Pa marre parasysh se me cfare lloji biznesi merreni, nje faqe interneti eshte nje vend shume i shkelqyer per te promovuar punen tuaj.

Duke perfshire nje dosje apo galeri imazhesh si dhe rekomandime nga kliente te tjere ne lidhje me punen tuaj.

Gati per te pasur faqen tuaj te internetit?
Na kontakto:
Tel: +386 49 643 647 (viber)
E-mail: info@elegantpage.site
Website: www.elegantpage.site

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ahmeti