Paisje te Autolarjes te gjitha

Numri i shpalljes: 44885 | Postuar në: 04.04.2017, 13:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes carcher shum pak i perdorur
boc te re
kompresor me te gjith lidhjet
nje fshis bolero

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 flamur