Shes Bandasha dhe Goma

Numri i shpalljes: 44882 | Postuar në: 04.04.2017, 12:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 16

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 140 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 4 bandasha. Madhësia 16 për Renault Laguna 2. Së bashku me gomat verore të përdorura. Dimensionet 205 55 R16.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Vigan