Shitet Karroca me autoulese

Numri i shpalljes: 44879 | Postuar në: 04.04.2017, 10:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 220 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet karroca se bashku me autoulese si dhe pjesen per mi mbajt kembet gjat dimirit, eshte ne gjendje shume te mire. Autoulesja e ka mundesin te vendoset karroc

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Tina