1800

Numri i shpalljes: 44877 | Postuar në: 03.04.2017, 18:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet gulldoni punon shumm mir me gjith kulic esht defect nuk ka per me shum info nr 049424387 si dhe mundeni te kontaktoni ne whatsapp ose viber ne ket nr +41754146743

 Rahovec     Rahovec 21010

Dërgo E-mail

 Noli