KERKOHET MODERATORE

Numri i shpalljes: 44875 | Postuar në: 03.04.2017, 14:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Mediume, TV, Radio, Internet

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Televizioni Muzikor „Star TV“ është në ristrukturim dhe zhvillim e sipër, për këtë arsye 
Shpall Konkurs 
AUDICION PËR MODERATORE TË EMISIONEVE MUZIKORE


Kriteret eleemtare:


Oratori të mirë, theks të pastërt, guximtare, energji pozitive, sharmante, dukje - qëndrim të mirë, fleksibile e përshtashme me orarin e punës.Aplikacionet mund ti dërgoni ne Email: info@star-tv.eu ose ccprn@hotmail.com
Për Info plotësuese në Tel. 049 492-220 ose 044 419-575

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ardian Krasniqi >(Ndërmarrje)