Kerkojm Masazhere

Numri i shpalljes: 44871 | Postuar në: 03.04.2017, 10:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për trup

Lloji i shpalljes: Shitet


Qendra Life Massage kerkon masazhere me pervoje.
Kandidatet duhet te kene njohuri rreth kesaj lemie
Te njohin gjuhen angleze
Te kene miresjellje
Te interesuarat mund te lajmrohen ne 044 146 141

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Dora >(Ndërmarrje)