Shtrat per femij

Numri i shpalljes: 44869 | Postuar në: 03.04.2017, 01:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 65 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes shtratin per femij me rrota ose pa to kompakt mund ta paloni dhe ta merrni me vete per meshum kontakto viber +38649278246

 Prishtinë     Prishtinë 10010

 bed