Kerkoj puntore (mashkuj) per pastrimin e xhamave

Numri i shpalljes: 44868 | Postuar në: 02.04.2017, 21:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 250 €

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj puntor per pastrimin e xhamave mosha deri 30vjeqare

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Top services >(Ndërmarrje)