Iphone 6

Numri i shpalljes: 44867 | Postuar në: 02.04.2017, 20:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 6

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


16GB , Version 10.2.1, i ardhur nga Zvicra , nuk ka as ni defekt , mbi t'gjitha osht shum i rujt , ( muni mem kontaktu edhe n'viber +377 44 660 201 )

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 ilir