Mitsubishi Space Star 1.9 D.I.D, 2005, RKS

Numri i shpalljes: 44865 | Postuar në: 02.04.2017, 17:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mitsubishi

Modeli: Space Star

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Hatchback

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 3.999 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Mitsubishi Space Star 1.9 D.I.D, viti 2005, rks edhe 8 muaj si dhe kartonin e gjelbërt për Mkd, regjistrimi i parë në Kosovë, është në gjendje të rregulltë, për më shumë info kontaktoni në tel: 044-956-482 ose në viber të njejtin nr.

 Kaçanik     Kaçanik

 Mensur