Shitet Trualli ne Prishtine

Numri i shpalljes: 44859 | Postuar në: 01.04.2017, 21:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 135

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 20.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Trualli ne Prishtine
Shitet trualli me lokacion ne prishtine , perkatsisht ne kodren e trimave , trolli shitet pa ndamje pjesore.
13.5 ari.
Linja te rregulluara dhe te sigurta te kanalizimit , ujsjellsit & rrymes.
Linje e rregullt e autobusit etj.
Fotot virtuale nga googlemaps jane te vitit 2012 qe do te thote infrastruktura ka nderruar ku mund ta shihni ne fotot reale te bera me date 01.04.2017
Kordinatat per google maps jane: 42.690902, 21.162730
Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit.
044 398 479

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Amir