Shitje

Numri i shpalljes: 44857 | Postuar në: 01.04.2017, 20:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 200

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 24.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet dy ari truall ne Hajvali komuna e Prishtines.Ne truall eshte e ndertuar nje shtepi 60 metra katror me uje rryme dhe kanalizim e paperfunduar.Trualli gjendet mbi xhami ne nje rruge private eshte i rrethuar dhe ka dokumentacjon te rregullt ,Trualli eshte ideal per shtepi depo garazhda etj.Trualli ka dimenzjonet 17.50 me 10.50 ideale per ndertim

 Prishtinë     Hajvali

Dërgo E-mail

 Selim