Fustan i bardh

Numri i shpalljes: 44856 | Postuar në: 01.04.2017, 16:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 100 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Fustani esht pothuasjse i ri i veshur vetem nje her te interesuarat mund te me kontaktojn per me shum detaje

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Timena