Patika sportive

Numri i shpalljes: 44854 | Postuar në: 01.04.2017, 14:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 43

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Jan shum Pak te perdorura
Ja Kontaktoni në Facebook:
Lantinjo Ajdini ose ne Instagram: lantinjo

 Gjilan     Gjilan 60030

 Taulant