IMPIANT BETONI POMP MIKSER

Numri i shpalljes: 44846 | Postuar në: 31.03.2017, 23:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 210.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për ndërtim

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Fabrika e Betonit: Dy Sillosa nga 80 m³, Prodhon 45 m³ per 1 ore, me 3 Miksera dhe Beton Pompa me mikser. Komplet Fabrika me miksera dhe beton pompa = 220000 ( çmimi i diskutueshem), bejm edhe nderrim me banesa.
049/464 690

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Beton