Shes farmerk

Numri i shpalljes: 44845 | Postuar në: 31.03.2017, 23:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Pallto / Sako

Madhësi: M

Ngjyra: blu

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


E papedorer... shes per arsyje numri i vogel

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Ardita