Patila nike nr.41 35€ me zbritje 30€

Numri i shpalljes: 44826 | Postuar në: 31.03.2017, 10:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte të tjera me top / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Jan te pa perdorura te sapo ardhura nga gjermania

 Prishtinë     Prishtinë 10030

Dërgo E-mail

 Astrit