Kerkoim bashkpunim

Numri i shpalljes: 44823 | Postuar në: 31.03.2017, 08:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Studio për bukuri dhe rekreim / Studio parukerie

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoi 2 bashkpuntore me pervojë pune për grim dhe flokë..kushtet e pageses sipas marrveshjes..Salloni gjindet ne Prishtinë.lagjen Arberia afer Sach cafes

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Majlinda