Atlete

Numri i shpalljes: 44815 | Postuar në: 30.03.2017, 20:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 43

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shiten jone te pa perdorura.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 avni