Ylli

Numri i shpalljes: 43797 | Postuar në: 29.03.2017, 22:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12 € i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Vaj për gatim

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Bejm peek je e flijave si mas porosive dhe te xhitha llojet e piteve

 Mitrovicë     Mitrovicë 40010

Dërgo E-mail

 Ylli