te pa perdora

Numri i shpalljes: 43795 | Postuar në: 29.03.2017, 21:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 43

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 45 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet atletet jone numer 43.jone ngjyre bardh me dy vija kuqe te kalter si flamuri frances.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 avni