Shes iphon 6 ngjendje trregullt

Numri i shpalljes: 43778 | Postuar në: 29.03.2017, 08:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphon 6

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes iphon 6 16g ngjendje trregullt 1 muj i perdorir vetem xhamin ka te thyr por punon shum mir nuk ka problem

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Fikret