kpuca per meshkuj

Numri i shpalljes: 43762 | Postuar në: 28.03.2017, 15:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Të tjera

Madhësi: 40

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 10 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


kpuca per meshkuj prej zvicres numra 40-41-42-42 ngjyr te zez

 Rahovec     Xërxë

Dërgo E-mail

 Bashkim