Shitet darabuka

Numri i shpalljes: 43748 | Postuar në: 27.03.2017, 18:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Daulle dhe Vegla goditëse

Lloji i shpalljes: Shitet


Pak i perdorur qmimi 80 euro

 Pejë     Pejë 30030

 Ermal