Goma

Numri i shpalljes: 43747 | Postuar në: 27.03.2017, 17:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 160 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten gomat te perdorua 1 vjet qimi i volitshum per me shum
Info ne nr +38649471842 viber ose whatsapp

 Klinë     Klinë

 Elezaj