Extra qeni

Numri i shpalljes: 43745 | Postuar në: 27.03.2017, 15:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes qen extra race e veqant mix mes kangallit dhe Akites amerikane.
Asht tejet i ndegjueshem per pronarin asht i lidhun nuk largohet larg gjat shetitjes , ka fuqi te jashtezakonshme shum energjik per loje me femije iu pergjigjet disa komandave , Per oborr roje e mir naten behet me i rrezikshem se diten, po jo ne at mase sa me sulmu si i qartun.
Ka afersisht 2 vjet, nuk i ka qef pulat, dhe lopet, me qen te tjere fillimisht pas njoftimit ka qef me lujt po nese ato e sulmojne ky jua kthen njejt. Nuk frigohet aspak, bishtin si kollpite eman, Ka qehre te trishtueshme , njani sy naten i ban drit se e ka mutacion gjenetik njo te zi njo te bardh shum rast i rrall.
Ushqimi i tij mishi i pules qe e marr tek kta qe kan qebaptore e dynera mbetjet e kaqikve, ha rreth 3kg ne dite.
Qmimi 400 euro Tel.049495098

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 adrian