Dyer te perdorura .

Numri i shpalljes: 43740 | Postuar në: 27.03.2017, 08:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare druri

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 7 dyer te dhomave ,te perdorura por mjaft te ruajtura dhe funksionale .Per shitje kam edhe nje dritare te plastikes

 Mitrovicë     Mitrovicë 40010

Dërgo E-mail

 Xhevat Ademi